Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska PSS \"Społem” Gepardem Biznesu

Utworzony przez Gość, 25 sierpnia 2011 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Jeszcze raz witam pana prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prawda to, że słynna sędzia Anna Z. z Białej to córeczka pana prezesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anna Z.niezle tam narozrabiała,więc tatuś,zatrudnił ją w pss-ie,przy okazji zwalniając długoletnią radczynię prawną p.Grażynę K.Czy to przypadkiem nie jest nepotyzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anna Z.niezle tam narozrabiała,więc tatuś,zatrudnił ją w pss-ie,przy okazji zwalniając długoletnią radczynię prawną p.Grażynę K.Czy to przypadkiem nie jest nepotyzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Zajac ksiegowosc już zlikwidowal, czy jeszcze nie? Podobno biuro rachunkowe mialo to przejac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sl.W. napisał:
Uwazasz, ze to jest ladnie pisac o kims w tak brutalny sposob i posadzac o zlodziejstwo? Jesli masz dowody, to nalezy wystapic o sciganie przestepczej dzialalnosci prezesa, albo milczec.... Mam nadzieje, ze sam prezes dla zasady zglosi Twoj post do prokuratury i przylozy starac o sciganie .... Tak pisac nie mozna o ludziach nawet, jak uwazasz sie za osobe wyjatkowa. Dzisiaj wlasnie z ust pana Kaczynskiego dowiedzialem sie, ze nawet najohydniejsze klamstwo miesci sie w ramach walki o wolnosc slowa!!!! Ma szczescie dla nas wszystkich tak nie jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie jest w pss zatrudnia się swoich nie liczą się ludzie ZAJĄC niechzrobi sobie rachunek sumienia ile ludzi skrzywdził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁAM PRACOWNIKIEM PSS I SPRZEDAWAŁAM PRZETERMINOWANE WĘDLINY ZA KTÓRE MUSIAŁAM ŚWIECIĆ OCZAMI PRZED KLIENTAMI A KTÓRE TRAFIAŁY DO CHŁODNI I PO ROZPAKOWANIU DO PONOWNEJ SPRZEDAŻY. ZAMAWIAJĄ PO 5 PO 10 OPAKOWAŃ WĘDLIN A TE BIEDNE EKSPEDIENTKI MUSZĄ TO SPRZEDAĆ BO INACZEJ NIE DOSTANĄ PREMII OD SPRZEDAŻY. LUDZIE MAMY 21 WIEK WĘDLINY PO TERMINIE SIĘ WYMIENIA! A NIE WCISKA KLIENTOM, SPRZEDAWCY PRÓCZ KIEROWNIKÓW PRACUJĄ JAK WOŁY I NIEWOLNICY. MASAKRA. I ZNOWU SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinie beda zawsze różne ,ale mało kto zwraca fakt  na czym inne sieci handlowe robia niższe ceny niż  np w społem, trzeba wspierać lokalną  siec handlowa,bo kapitał zostaje w Polsce  jak ktoś chce to niech kupuje w innych sieciach i napycha kieszenie francuzom,portugalyczykom ,itp a co jakości i świeżości w kazdym sklepie  "odświeżają produkty "inaczej były by za duże straty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinie beda zawsze różne ,ale mało kto zwraca fakt  na czym inne sieci handlowe robia niższe ceny niż  np w społem, trzeba wspierać lokalną  siec handlowa,bo kapitał zostaje w Polsce  jak ktoś chce to niech kupuje w innych sieciach i napycha kieszenie francuzom,portugalyczykom ,itp a co jakości i świeżości w kazdym sklepie  "odświeżają produkty "inaczej były by za duże straty
A co to za lokalna sieć handlowa?  W "Biedronce" też pracują Polacy. Zobacz gdzie się ten PSS, czy może już "Gama" zaopatruje. No chyba, że "Tradis" to nadal polska firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podjęłam pracę w jednym ze sklepów dawnego Pss-u,a obecnie Gamy i już żałuję swojej decyzji.Nie można o nic zapytać co dotycze firmy,wszyscy się boją,są zastraszeni,nikt nie mówi o mankach,które trzeba spłacać,dużo więcej się godzin się pracuje niż jest na grafiku.Trzeba z tej Gamy uciekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak spółdzielnie pracowników przekształcono w spółkę zarządu. w poprzedniej wersji to zarząd był pracownikiem spółdzielni a teraz to pracownicy są na usługach zarządu. Na własne życzenie zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...